O nas

Historia działu

Dział Instalacji firmy Kadimex S.A. rozwija swoją działalność nieustannie od 2007 roku. W tym czasie zapewniliśmy odpowiednią obsługę Klientów oraz realizację powierzonych nam zadań.

Profil działalności

Specjalizujemy się w zakresie instalacji wodno-pianowych oraz doborze odpowiednich środków pianotwórczych w zależności od potrzeb Klienta. Profil naszej działalności obejmuje również szeroką gamę urządzeń przeciwpożarowych renomowanych producentów charakteryzujących się wysoką jakością wykończenia oraz niezawodnością działania. Należą do nich działka wodno-pianowe, urządzenia do podawania każdego rodzaju piany, urządzenia dozujące, zbiorniki przeponowe Bladder Tank oraz wiele innych.

Personel

Działem Instalacji zajmują się absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej dysponujący odpowiednią wiedzą techniczną w zakresie prowadzonej działalności. Stawiając na ciągły rozwój w kierunku bezpieczeństwa pożarowego mogą w sposób profesjonalny oraz rzetelny sprostać wymaganiom stawianym przez Klienta.

Osiągnięcia

Pracując zgodnie ze standardami ISO 9001 oraz standaryzacją AQAP staramy się zapewniać klientom usługi na najwyższym poziomie. Świadczyć o tym mogą zlecenia, które realizowaliśmy w Bazach Paliw należących do ORLEN S.A., Terminalu Morskim LPG w Szczecinie, Bazach Paliw OLPP i innych.

Wyłączni przedstawiciele

Jesteśmy przedstawicielami producentów środków pianotwórczych firm Orchidee oraz Profoam. W zakresie armatury pożarniczej współpracujemy z firmami POHORJE, CSI oraz AWG, której to firmy jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Wieloletnia współpraca powoduje ciągły wzrost jakości sprzedaży, która oczywiście przekłada się na zadowolenie Klienta końcowego.

Przynależność

Firma Kadimex S.A. od lat jest członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa.

 

 

© Kadimex S.A. 2012