Aktualności

FIRE SECURITY EXPO 2017

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na jedno z największych wydarzeń w świecie ochrony przeciwpożarowej jakim są targi FIRE SECURITY EXPO 2017.

Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się na PGE Narodowym dnia 27.07.2017r. (czwartek).

Zapraszamy na stoisko Kadimex S.A. !

 

Świąteczne Życzenia 2017

kadimexboze narodzenie pol

Zraszacz wodno-pianowy WFN z Certyfikatem Zgodności CNBOP-PIB

Zraszacz wodno-pianowy, typ WFN służy do podawania wody lub piany gaśniczej w systemach zalewowych. Urządzenie dostępne w dwóch wersjach montażowych - stojącej oraz wiszącej. Przeznaczony do stosowania w przypadku gaszenia rozlewisk cieczy palnych przy pomocy napowietrzonej piany ciężkiej.

  KADIMEX Zraszacz wodno-pianowy WFN

Dozowniki środka pianotwórczego z Certyfikatem Zgodności CNBOP-PIB

Informujemy, że dozowniki środka pianotwórczego stosowane w zbiornikach przeponowych Bladder Tank uzyskały Certyfikat Zgodności CNBOP-PIB.
Jakość i parametry techniczne urządzeń zostały potwierdzone przez Zespół Laboratoriów Technicznego Wyposażenia Straży Pożarnej i Technicznych Zabezpieczeń Przeciwpożarowych (BS). Z szerokiej gamy dozowników dopuściliśmy dwa modele dozownika standardowego przepływu, typ MSC-150-50
i MSC-200-80 oraz dozownik szerokiego przepływu, typ MAP-150-50.

 

W ofercie posiadamy również dozowniki środka pianotwórczego stosowane z pompami środka pianotwórczego wykonane zgodnie z PN-EN 13565.
Zapraszamy do zapoznania się z kartami katalogowymi produktów dozowników środka pianotwórczego oraz zbiorników przeponowych Bladder Tank.

CNBOP PIB LOGO

Elektryczne działka wodno-pianowe

Szanowni Państwo !

Dział Instalacje firmy Kadimex S.A. oferuje pełną gamę specjalistycznych środków pianotwórczych posiadających Świadectwa Dopuszczenia CNBOP oraz pianowe urządzenia gaśnicze posiadające Certyfikaty Zgodności CNBOP. Jednym z naszych produktów znajdujących się w ofercie są działka gaśnicze sterowane elektrycznie wraz z  panelami sterowniczymi.

W ofercie znajdą Państwo również działka gaśnicze sterowane ręcznie oraz z automatyczną oscylacją.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z instalacji gaśniczej na której zostały zastosowane działka wodno-pianowe MM/E-100 sterowane elektrycznie.IMG 7992 IMG 7993 IMG 7997 IMG 8002

Kongresy Pożarnictwa 2015

Szanowni Państwo !

 

Jest nam miło poinformować, że w tym roku po raz drugi bierzemy udział w cyklu konferencji związanych z ochroną przeciwpożarową, o nazwie Kongres Pożarnictwa. Konferencje organizowane są przez firmę DND Project kilka razy do roku na terenie całej Polski.

Spotkania dają możliwość jeszcze lepszego poznania potrzeb naszych klientów, a także wymiany doświadczeń. Zapraszamy wszystkich chętnych na najbliższe spotkania, na których można m.in. posłuchać o pianach gaśniczych i instalacjach pianowych:

 

- 16.04.2015 Katowice

- 14.05.2015 Lublin

- 21.05.2015 Kraków

 

Podziękowania

Kongres Pożarnictwa na Stadionie Narodowym w Warszawie

Dział Instalacji firmy Kadimex S.A. był obecny na jednym z największych wydarzeń w branży przeciwpożarowej w tym roku - Kongresie Pożarnictwa. Po raz kolejny miesjcem spotkań ludzi ściśle związanych z zagadnieniami ochrony przeciwpożarowej był Stadion Narodowy w Warszawie. Oprócz stoiska z oferowanymi przez naszą firmę produktami i urządzeniami została zaprezentowana prelekcja na temat środków pianotwórczych i urządzeń stosowanych w stałych instalacjach gaśniczych.

IMG 5823   IMG 5802     IMG 5876

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej wystawy, możliwości spotkania, wymiany doświadczeń i wiedzy, która pomaga w dalszym rozwoju naszego Działu.

 

Działka wodno-pianowe z Certyfikatami Zgodności CNBOP-PIB

Informujemy, że zakończyliśmy certyfikację działek wodno-pianowych w Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. Działka wodno-pianowe posiadające certyfikaty na zgodność z normą PN-EN 13656 pozwalają na stosowanie ich jako urządzenia stałych instalacji gaśniczych oraz znakowanie znakiem budowlanym B. W zależności od potrzeb i wymagań użytkownika działka posiadają funkcję sterowania ręcznego - typ MM/L, sterowania przy pomocy automatycznej oscylacji – typ MM/A oraz sterowania elektrycznego – typ MM/E.

MM L do aktualności

 

DZIAŁKO WODNO-PIANOWE, typ MM/L-80      

 

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się w naszymi nowymi wyrobami!

Alkoholoodporne środki pianotwórcze z CNBOP-PIB

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować o uzyskaniu kolejnych Świadectwa Dopuszczenia Centrum Naukowo Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie na alkoholoodporne środki pianotwórcze tj.

ORCHIDEX ARC 3x3 F-TP      ORCHIDEX ARC 3x6 F-TP     ORCHIDEX ARC 6x6 F-TP     

  

orchidee logo      CNBOP PIB LOGO

 

Firma Kadimex S.A. od lat prowadzi działania by jak największa ilość asortymentu posiadała stosowne dokumenty świadczące o ich najwyższej jakości oraz spełnianiu wymagań europejskich. Dzięki możliwości wytworzenia każdego rodzaju piany oraz najwyższej klasie skuteczności gaśniczej środki pianotwórcze typu ARC F-TP są w stanie skutecznie zlikwidować powstałe zagrożenie.

 

 

Konrefencja - REDA 2012

W dniach 13-14 września 2012 w miejscowości Reda odbyła się II Konferencja techniczno-szkoleniowa pt. „Bezpieczeństwo Pożarowe w Bazach Paliw Plynnych”. Organizatorami konferencji była Szkoła Główna Służby Pożarniczej oraz Operator Logistyczny Paliw Płynnych. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tego typu wydarzeniu. Oprócz uczestnictwa w konferencji posiadaliśmy stoisko prezentacyjne z wybranym asortymentem. Po części merytorycznej odbyły się pokazy na terenie Bazy Paliw.
Poniżej kilka zdjęć z konferencji:

   

© Kadimex S.A. 2012